Land Rover Range Rover Evoque
1.5 P300e AWD SE | MEMORY | DODEHOEK | CAMERA | KEYLESS | STOELVERWARMING |
Direct kopen, basisprijs: € 35.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.950,-
LEASEPRIJS: € 592,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Range Rover Evoque |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 P300e AWD SE | MEMORY | DODEHOEK | CAMERA | KEYLESS | STOELVERWARMING | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 4 januari 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 60.408 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 592,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 147 kw / 200 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.157 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Audio installatie
- Dual view functie
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voetgangersairbag
- Overige
- Afdaal assistent
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Oplaadmogelijkheid
- stuur leder
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi